פותחן היין שעובד כמו קסם – THE MAGICIAN

פותחן היין שעובד כמו קסם

THE MAGICIAN

כתבה זו מכילה קישור ממומן

פותחן יין

בפותחן היין THE MAGICIAN נתקלתי במהלך שיטוט סטנדרטי באינסטגרם. הגעתי לעמוד האינסטגרם של המותג   שנראה סופר מקצועי ומושק, דבר חשוב ממעלה ראשונה בעיניי לעסקים בעידן המודרני, אבל מה שתפס אותי ביותר זה שלל הסרטונים המדגימים איך עובד הפותחן. לפני שראיתי אותם לא הבנתי לגמרי את מהות השם, אבל מהר מאוד מגלים שבאמת שהוא עובד כמו קסם.

מדובר כאן בפותחן שנרשם עליו פטנט בינלאומי ופתיחת יין איתו מתרחשת בפחות מדקה. חייבת לציין שלפני שהתנסיתי הייתי עם לא מעט ספקות כי מי מאיתנו לא נתקל/ה במוצרים שמשדרים לנו ברשתות החברתיות X ובפועל הם עובדים בכיוון Y. אז נוצר בינינו חיבור והתחלנו לרוץ על שיתוף הפעולה הזה. היה לי חשוב להתנסות כמה פעמים בפותחן לפני שאני מעלה אותו ואכן – הכתבה הזו מתפרסמת ב 1.7.2021 ואני בכלל קיבלתי את הפותחן במשלוח ב7.6.2021. כמעט חודש שלם של ניסיונות (מוצלחים למדי) והרבה שואו מוצדק שהפותחן הזה עושה.

הפותחן קל מאוד בהשוואה לאיך שהוא נראה, קל משקל וגם קל לשימוש. הניסיון הראשון יהיה מעט מאתגר אבל בחשבון האינסטגרם שלי הכנתי סרטון הדרכה מפורט – לחיצה כאן לצפיה בסרטון.

והנה כל מה שצריך לדעת על הפותחן –  הוא מורכב ממספר חלקים שונים אשר משתמשים בהם לפי סדר מאוד נוח והגיוני.ארבעה סכינים בתחתית הפותחן, מחט לנעיצה בפקק השעם, מיכל גז בראש הפותחן והברגה לשליפה קלה של פקק השעם לאחר פתיחה הבקבוק.

שלב ראשון –
בתחתית הפותחן נמצאים ארבעה סכינים עגולים, הם אחראים לחיתוך קל ומדויק של ראש הקפסולה (שכבת האלומיניום / פלסטיק שמצפה את ראש הבקבוק). מה שיש לעשות הוא לעטוף את תחתית הפותחן עם כף היד ולהצמיד את ארבעת הסכינים להיקף פיית הבקבוק, לסובב את הבקבוק תוך כדי לחיצה קלה של היד על הפותחחן ולאחר השלמת הסיבוב –  ראש הקפסולה יישלף ברגע ותראו את פקק השעם.

שלב שני –
ברגע שראיתם את פקק השעם, החדירו את המחט בקו ישר אל תוך הפקק עד שלא תראו את המחט כלל. ארבעת הרגליים של הפותחן יקיפו את צוואר הבקבוק, לכן החזיקו את הבקבוק בגופו (היכן שנמצאת התווית). 

שלב שלישי –
לאחר שהחדרתם את המחט, מגיע רגע האמת! הכינו את המצלמות ואת כל מי שסביבכם, לחצו על מיכל הגז לחיצה קצרה, תשמעו קול של שחרור גז ופקק השעם בשניה יוצא החוצה! חשוב להחזיק את הבקבוק לאורך כל פעולת הלחיצה.

שלב רביעי –
על מנת לשחרר את פקק השעם מהמחט (אל תנסו למשוך חזק!), שימו לב שיש מעל המחט פס דק שמחבר את שני חלקי הפותחן, החלק הזה מסתיר סוג של ספירלה, לכן סובבו את שני חלקי הפותחן שמעל ומתחת אותו הפס, ופקק השעם יתקרב לקצה המחט, בשלב הבא תוכלו למשוך את הפקק בקלות ובזהירות.

להסבר מצולם – הציצו בחשבון האינסטגרם שלי

אז מה באמת חשבתי על הפותחן?

האמת היא שלפני שהתנסיתי בו לא ממש הבנתי מה השוס הגדול, כמה אפשר לחדש ולרגש בפותחן יין? הרי מבחינתי הפאן מתחיל אחרי פתיחת הבקבוק עם השלוק הראשון מהיין. בפועל? מודה שטעיתי ובגדול! קצת התמכרתי לפותחן, הקלות של פתיחת הבקבוק איתו ממכרת, ובכלל השואו שסביבו כיף ממש. הוא מרשים, קל לנשיאה, אהבתי מאוד את הנראות ואת האריזה שלו. מיכל גז מספיק לפתיחת 50 בקבוקים שזה מצוין ובעיניי מדובר כאן במוצר מהמם שמומלץ בחום לאוהבי גאדג'טים, לאוהבי יין ומתנה נפלאה לאנשים שבא לכם לפנק במשהו שסיכוי גדול שהם לא מכירים (עדיין).

בשביל שזה יקרה דאגתי לכם ל 5% הנחה 

על רכישת הפותחן ועל כל קטגוריית קומבינציות

ובנוסף משלוח ללא עלות

בהחלת הקוד shelly15 (אותיות קטנות) 

באתר של THE MAGICIAN

כניסה מהירה להמלצות בחשבון האינסטגרם שלי

It's so nice to have you here!

sign up to the blog's newletter and get alerts on new posts and news! no spamming, only the good stuff