אירגנתי לכן 20% הנחה למקרר יין!

אירגנתי לכן 20% הנחה למקרר יין!

אחד הדברים האהובים עלי שמתרחשים באינסטגרם שלי הוא שהעוקבות המדהימות שלי מגלות לי בדיוק מה הן רוצות וצריכות. אז לפני מספר חודשים הגיעה בקשה לארגן הטבה על רכישת מקרר יין ובתזמון מדויק אני חיפשתי לנו הביתה מקרר יין כי כמות היין שהייתה לנו כבר עלתה על גדותיה (אני לא מתלוננת כן?) ורציתי לאחסן את הבקבוקים כמו שצריך.

אז זה רק לקח עשרות טלפונים וניסיון לנצל כל קשר אפשרי אבל לצערי רק שמעתי "אין לנו מלאים". מסתבר שהקורונה פגעה חזק גם בשוק מקררי היין וכל החברות נלחמו על הסחורה. אחרי כחודשיים קיבלתי כמה תשובות שהגיעו מלאים והלכנו על זה! האנשים המדהימים ב WINE BAR לא היססו ופירגנו לקהילה שלנו ב20% הנחה על המקרר שאני בחרתי לעצמי.

הכתבה שלפניכם היא תמצית השיחות ביני ובין WINEBAR, איתם התייעצתי על איזה מקרר יתאים לי בדיוק, על שימוש נכון, אחסון בטמפרטורה הנכונה בגדול כל מה שצריך לדעת לפני ואחרי שקונים מקרר יין!

אז לפני הכל בואו ניגש לעיקר – ההטבה.

מקרר יין 28 בקבוקים

מקרר יין 28 בקבוקים דיגיטלי UV WINEBAR דלת מראה כהה

מקרר היין הנבחר והמושלם מספיק ל 28 בקבוקי יין והוא תרמו אלקטרי
המשמעות היא מקרר שקט, חדשני, פרקטי ובמחיר נוח.
יש לו צג טמפרטורה דיגיטלי שניתן לשנות בקלות על ידי לחיצה
ששת המדפים שלו עשויים מתכת
עלות המקרר לפני ההטבה - 989 ש"ח

תוקף ההטבה - 30.4.2021

בשימוש בקוד קופון shelly20
תקבלו 20% הנחה על המקרר 

לחצו על הוידאו להסבר על שימוש במקרר היין שבחרתי

אחרי שנהנינו מההטבה, 
הגיע הזמן ללמוד קצת את מה שחשוב על מקררי יין,
שימוש נכון ועל אחסון יין.

מה היתרון במקרר יין?

אתחיל בדבר הבסיסי ביותר – מקרר יין מאחסן את בקבוקי היין בשכיבה, כך נכון לאחסן גם אם אין לכן מקרר יין ואתן תוהות איך לשמור נכון את בקבוקי היין שלכן, אז התשובה היא תמיד בשכיבה. פקק השעם של הבקבוק חייב להישאר רטוב תמיד כדי שייתרחב וימנע כניסת חמצן בכמות גדולה מידי אל תוך היין (מה שיגרום בין היתר לחימצון יתר של היין ועם הזמן יהרוס אותו). 

נוסף על אחסון בשכיבה, מקרר יין שומר על טמפרטורה אחידה לאורך זמן, דבר קריטי מאוד ליין בייחוד במדינה חמה כמו שלנו בה הטמפרטורות יכולות לעלות בצורה קיצונית. במידה והיין מתחמם יותר מדי, היין שלכם עשוי להיות מבושל וכתוצאה מכך הטעם והארומה שלו יפגעו. 

מקרר יין עם מדחס או תרמו אלקטרי?

אתן למומחים מ WINEBAR לענות, התשובה מתוך האתר של WINE BAR-

מקררי יין הפועלים על מדחס מוכרים לנו מהמקררים הביתיים שלנו. זו שיטת קירור טובה ואפקטיבית אך מעט מיושנת. מקררי יין המבוססים על מדחסים הרבה יותר עוצמתיים אך לא פעם בגלל המדחס הם רועדים, רעידות אלו יכולות להשפיע על איכותו של היין. חיסרון נוסף הוא שמקררים אלו מרעישים יחסית. עם זאת בדגמים מתקדמים מותקן על המקרר מנגנון מיוחד שמיועד למנוע את הבעיה ועושה זאת ביעילות.

לסיכום: מקררי יין מדחס נותנים מענה מקצועי יותר עבור כמויות גדולות יותר של בקבוקי יין והם יקררו ביעילות בכל טמפרטורה חיצונית. הם מגיעים במבחר רחב של דגמים ועיצובים, מאפשרים לכל לקוח לקבל את המענה המושלם לצרכיו ומחירם בהתאם.

מקררי יין תרמו-אלקטריים – שיטת קירור זו פחות עוצמתית ולא תמיד אפקטיבית, בעיקר בימים ממש חמים. יתרונה בכך שמונעת את הרעידות של מקררי המדחס וכך שומרת את היין טוב יותר ולאורך זמן. מקררי יין תרמו-אלקטריים הרבה יותר שקטים, צריכת החשמל שלהם נמוכה יותר והם נחשבים למאוד אמינים. עם זאת הקיבולת שלהם מוגבלת לכמה עשרות בודדות של בקבוקים.

לסיכום: מקררים טרמו-אלקטריים נחשבים לשקטים ואמינים והם אינם רועדים כמו מקררים הפועלים על מדחסים. הם נותנים את המענה המושלם לחובבי יין בתחילת דרכם, ואפילו לכאלו מעט יותר מתקדמים. בנוסף, הם מציעים את האפשרות של קירור ואחסון של כמה עשרות בקבוקי יין במחירים שווים לכל כיס.

ממדפי מתכת או עץ?

אתן מכירות אותי, עיצוב ואסתטיקה הם חלק בלתי נפרד מחיי אבל דבר אחד עולה עליהם – פרקטיקה. כשבחרתי ללכת על מקרר יין המכיל 28 בקבוקים והתייעצתי עם WINEBAR, הם המליצו לי ללכת על מקרר בעל מדפי מתכת משתי סיבות –
הראשונה – מחיר. יש פער משמעותי בין מקרר בעל מדפי ממתכת לבין מדפי עץ כאשר כמובן מדפי העץ יקרים משמעותית.
השניה – תופסים נפח. בגלל שהמקרר שבחרתי קטן יחסית (בהשוואה לכאלה שמכילים למעלה מ100 בקבוקים), הנפח של המקרר קריטי. מדפי עץ עבים יותר ממדפי מתכת וככאלה הם תופסים יותר מקום במקרר מה שגורם לכך שיהיה קשה להכניס ולהוציא בקבוקים ואולי לוותר על חלקם. לכן בחרתי ללכת על אלה שיתפסו כמה שפחות נפח ולא יקשו עלי בהכנסת הבקבוקים למקרר.

קניתי מקרר יין, איפה לשים אותו?

מזל טוב ותתחדשי! בהמשך לנקודה הקודמת, מקרר היין עלול להיות מושפע מטפרטורות גבוהות מידי ולכן יש להימנע מלשים את מקרר היין במקום עם שמש ישירה או סמוך למקור חום כמו אח או תנור. עדיף לשים את מקרר היין בפינה קרה בבית ובמקום מספיק מאוורר – לא להצמיד את מקרר היין לקיר כי בחלק האחורי שלו יש פתח אוורור שצריך להישאר חופשי. זו הסיבה למשל שאת מקרר היין שלי אני שמתי באלכסון מעט מהקיר.

על איזו טמפרטורה לכוון את המקרר?

את מקרר היין שלי כיוונתי ל14 מעלות צלזיוס מכיוון שהוא מושפע גם מהחום החיצוני שקיים סביבו (כמו מעלות גבוהות בקיץ הישראלי לדוגמא) ובעצת אוצרות יין הבנתי שהטמפרטורה הזו היא המתאימה ביותר לשמירה של יינות שאינם מיועדים ליישון ובייחוד במדינה כמו שלנו שהיין מתחמם מהר מאוד כשהוא יוצא מהמקרר.

 למקרר תצוגה דיגיטלית שמראה האם הוא מכוון לטמפרטורה של יין לבן או יין אדום וכאשר תכוונו את הטמפרטורה מתחת ל14 מעלות המכוון יראה "יין לבן" אבל חשוב לקחת בחשבון את הטמפרטורה החיצונית ולכן ההמלצה היא לכוון את המקרר לטמפרטורה נמוכה יותר.

ובכלל, מה הטמפרטורה הנכונה לאחסון יינות מסוגים שונים?

 יינות אדומים יבשים – טמפרטורת ההגשה המקובלת של יינות אלו הינה 16-18 מעלות. יינות אדומים כבדים ועשירים מתאימים לשתייה גם בטמפרטורות מעט יותר גבוהות (עד 20 מעלות). על מנת להביא את היין האדום לטמפרטורת ההגשה המתאימה, מומלץ להוציאו ממקרר היין זמן מה לפני כן על מנת שיתחמם מעט.
 
יינות לבנים ורוזה – מגישים אותם בטמפרטורות נמוכות יותר – 9-14 מעלות. על מנת להביא את היין הלבן או הרוזה לטמפרטורת הגשה מתאימה, מומלץ להוציאו ממקרר היין כשעה – שעתיים לפני ההגשה ולהכניסו למקרר מטבחי רגיל לשם הורדת הטמפרטורה שלו בכמה מעלות. כמו כן, לאחר פתיחת הבקבוק, מומלץ לשמור אותו בכלי עם קרח ("שמפנירה") כדי שתוכלו ליהנות מהשתייה בטמפרטורה הנכונה משך כל הארוחה.
 שמפניה, קאווה ויינות מבעבעים אחרים – אותם מומלץ להגיש ממש קר – 6-8 מעלות. גם במקרים הללו, על מנת להביא את היינות המבעבעים לטמפרטורת ההגשה הנכונה, מומלץ להוציאם ממקרר היין ולהכניסם למקרר מטבחי רגיל מספר שעות לפני ההגשה ובמהלך זמן השתיה להשאיר את הבקבוקים בשמפניירה.

שלושה מוצרים נלווים ליין שאהבתי במיוחד באתר של WINEBAR

שימו לב שההטבה מסתיימת בעוד

Days
Hours
Minutes
Seconds
ההטבה הסתיימה! תודה לכל מי שרכשה, נתראה בהטבה הבאה!
מקרר יין 28 בקבוקים

מקרר יין 28 בקבוקים דיגיטלי UV WINEBAR דלת מראה כהה

מקרר היין הנבחר והמושלם מספיק ל 28 בקבוקי יין והוא תרמו אלקטרי
המשמעות היא מקרר שקט, חדשני, פרקטי ובמחיר נוח.
יש לו צג טמפרטורה דיגיטלי שניתן לשנות בקלות על ידי לחיצה
ששת המדפים שלו עשויים מתכת
עלות המקרר לפני ההטבה - 989 ש"ח

תוקף ההטבה - 30.4.2021

בשימוש בקוד קופון shelly20
תקבלו 20% הנחה על המקרר 

רכשתן את המקרר בהטבה? יותר מאשמח לשמוע את דעתכן עליו! 
מוזמנות לכתוב לי באינסטגרם

כתיבת תגובה