מה הקשר בין חנוכה למלכת הלבבות?

מה הקשר בין חנוכה למלכת הלבבות?

אוטוטו מגיע חנוכה (22.12.19 ) ואיתו יגיע טירוף הסופגניות שבא עלינו בשנים האחרונות. אפשר לומר בא עלינו לטובה אם אתם אוהבים סופגניות או אם אתם כמוני – לא מבינים מה הכיף בבצק ספוג בשמן – לא אוהבים סופגניות. כן כן, אני לא אוהבת סופגניות. אבל דיסני? דיסני אני אוהבת! ואת אליס בארץ הפלאות אני עוד יותר אוהבת. אז כשלירן ואני הגענו לסופ"ש באיזור אגם החולה, היינו חייבים (לירן בעיקר היה חייב כי אני גררתי אותו לשם) לעצור במקום הקסום שנקרא Wonderland Patisserie שנמצא בתוך אגמון מרקט.

how long is forever? sometimes just one second.

הקונדיטוריה הקסומה הזו מכינה קינוחים אישיים ועוגות כשהנושא המרכזי הוא הסרט אליס בארץ הפלאות – מקרון ענק בצורת קומקום ממסיבת התה, מוס שוקולד בצורת הארנב הממהר, קינוח קפה בצורת ספלים, קינוח לימוני בצורת החתול המחייך ועוד ועוד ועוד. אותי תפס קינוח של מסקרפונה ושוקולד לבן בצורת ורד לבן שמגיע עם שפורפרת של קרם אדום שאיתו צריך לצבוע את הורד באדום, ממש כמו שמלכת הלבבות דורשת!

כל המקום גם מעוצב בסגנון הסרט, המנורות מהתקרה הן ספלי תה הפוכים, על הקיר כתוב ציטוט של אליס, על כוסות הקפה כתוב DRINK ME, ואי אפשר להתעלם מעוגת הקומות המטורפת מבצק סוכר שהיא כולה הסרט! ובכלל חלון הראווה שהוא פשוט קסם שלא נגמר עם דמויות מהסרט ועוגות מבצק סוכר. והובטח לנו שרק העוגות האלה הן מבצק סוכר, ושאין אותו בקינוחים הנמכרים המקום. 

you're totally bonkers. but i'll tell you a secret – all the best people are.

בכל חג הקונדיטוריה מייצרת ספיישלים המתכתבים עם חג, כמובן עם טוויסט משוגע של אליס. לקראת חנוכה, הקונדיטוריה יצאה בליין של סופגניות שאני בטוחה שלא ראיתם באף מקום, לצד סופגניות במילויים קלאסיים. סופגניית אליס, הכובען המטורף, מלכת הלבבות והחתול, עם תוספות מהממות מעל ועם טעמים מיוחדים בפנים. מחירי הסופגניות – 6 ש"ח או 8 ש"ח לסופגניות הקלאסיות, ו12 ש"ח לסופגניות המיוחדות.

מעבר לקינוחים האישיים תוכלו להזמין ולקחת הביתה מהעוגות הגדולות שהקונדיטוריה מכינה. לפי הפרסומים בעמוד האינסטגרם שלהם, המלאי בקונדיטוריה משתנה מתקופה לתקופה ושווה ליצור קשר עם המקום ולשאול איזה קסם הם יכולים לעשות כדי שהעוגה הבאה שלכם תהיה הכי מטורפת שיש. מעבר לזה, אם אתם כבר באגמון מרקט, תעשו טיול באגמון החולה או תעשו לכם סופ"ש במלון שאנחנו ביקרנו – גליליון (הפוסט עליו יעלה בקרוב!).

those who don't believe in magic will never find it.

מכירים עוד מקומות קסומים כמו הקונדיטוריה הזו? שתפו אותי בתגובות!
מכירים אנשים שאוהבים סופגניות? שלחו להם את הפוסט

אהבתם את הפוסט? שתפו ברשתות החברתיות

It's so nice to have you here!

sign up to the blog's newletter and get alerts on new posts and news! no spamming, only the good stuff